KEÇİ SÜTLÜ MARAŞ DONDURMASI

240,00 TL

ŞOKLAMA

** Bu seçenekte sadece otobüs ile gönderim seçebilirsiniz Aksi takdirde sorumluluk bize ait değildir.

Miktar(Kg)
Kahramanmaraş'ın gözde lezzeti olan Maraş'ın en iyi Dondurmasını mutlaka denemelisiniz..
 • Kervan lezzet grubunun göz bebeği olan hakiki Kahramanmaraş dondurması, Kahramanmaraşlı Dondurma ustalarımızın bir mucizesidir. Tamamen doğal ahir dağı eteklerinden elde ettiğimiz salep ve tamamen doğal şeker pancarından üretilmiş şeker ve en önemlisi Kahramanmaraş Coğrafyasına özgü kekik, keven, sümbül ve çiğdem gibi çiçeklerle beslenen keçilerin eşsiz kıvam ve aromaya sahip sütleri; Dondurma ustalarımızın mahir ellerinde benzersiz bir lezzete ulaşarak Türkiye’de tek, Dünyada marka olmuştur. Aynı zamanda Şehirler arası 72 Saat Dayanabilen Özel Ambalajı ile Kahramanmaraş'ın en iyi dondurmasıdır. 
 • Kahramanmaraş Dondurmasının en büyük özelliği üretiminde kullanılan sütün keçi sütünün tamamen doğal olarak elde edilmesidir.  İlk olarak 90 derece sıcaklıkta kaynatılan tamamen doğal keçi sütlerimiz, mikroorganizmalardan arındırılıyor. Daha sonra keçi sütümüze önce tamamen doğal kendi üretimimiz olan sahlep, ve sonrasında doğal şeker pancarından elde edilen şeker katılır. İyice karıştırılan bu karışım, 6-8 saat dinlendirdikten ve eksi 6 derecede soğutulduktan sonra tüketime sunulur. İçerisinde A B C D ve E grubu vitaminleri ile kalsiyum fosfor, magnezyum, sodyum, potasyum demir ve çinko gibi mineraller de bulunan Kahramanmaraş dövme dondurmasının 100 gr. sade dondurmada 135 mg kalsiyum, 115 mg fosfor, 100 mg. sodyum, 160 mg. potasyum, 0,1 mg. demir, 130 mg. A vitamini, 0,21 mg.E vitamini 0,25 mg. B vitamini ve 0,13 mg. diğer vitaminlerin olduğu tespit edilmiştir. Bugün Kahramanmaraş dövme dondurmamız 50 farklı çeşit ve tat da üretilip yurt içi ve yurt dışına dağıtımı yapılmaktadır.
 • Tüm dondurma ürünlerimiz 72 saat şoklu buz ile paketlenerek adresinize kargo ile yada otobüs firmaları ile gönderilmektedir.

  Ürün siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi ile yapabilirsiniz.

  Donuk ürünlerimizle ilgili önemli not:

   Kargoya verilen ürün adresinize ulaştığında verdiğiniz adresinizde muhakkak bulunmanız gerekmektedir. 

  Dondurmayı teslim aldığınızda hemen ambalajdan çıkarıp -15 derece soğutucuda muhafaza ediniz.

 • Alpedo, Kervan Lezzet Grubu bünyesinde yer alan global bir dondurma markasıdır. Dünya genelinde 7 ülkede -Türkiye, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan, Irak- 72000 noktaya gerçek Kahramanmaraş dondurmasını ulaştırırken; bu ülkelerde master franchising sistemi ile operasyonlarını devam ettirmektedir.
 • Alpedo sadece bir dondurma markası değil; aynı zamanda yüzyıllardır süregelen bir kültürün temsilcisidir. 
...

Üye Giriş


Şifremi Unuttum
Üye Ol
Whatsapp ile İletişime Geç