FISTIKLI KADAYIF

400,00 TL

Kg

Miktar(Kg)
Kahramanmaraş fıstığının tel kadayıfla buluştuğu eşsiz lezzet...

Kervan lezzet diyarının en leziz ürünlerinden biri olan Kahramanmaraş yöresel fıstıkları ile harmanlanan fıstıklı kadayıfımız Kahramanmaraş'ta lezzet ve kalite bakımından en ön sırada yer almaktadır .Fıstıklı kadayıf tatlımızda kullanılan Kadayıf, tereyağı  ve fıstık tamamen kendi çiftliğimizde ürettiğimiz ürünlerimizdir. Birçok tatlı seçeneğinde olduğu gibi, fıstıklı kadayıf tatlımızda' da yerinden en kaliteli ve birinci sınıf organik malzemeleri kullanan Kervan pastahaneleri, fıstıklı kadayıf konusunda da en lezizi, en iyiyi sofralarınıza getiriyor.

Ramazan ya da Kurban Bayramı’nda, tatil dönemlerinde ya da kalabalık misafir ağırladığımızda ikramlık olarak sunabileceğimiz fıstıklı kadayıflar, tadına doyum olmayan bir lezzet sunuyor. 

Kahramanmaraş fıstığı, kendine has lezzeti ile birçok tatlıda baş rolü oynayan yöresel bir doğa harikasıdır. Kervan lezzet grubu, birçok tatlıda olduğu gibi fıstıklı kadayıfta da, kaliteli ürünün kaliteli malzemeden geldiğini bilen bir anlayışa sahip. Fıstıklı kadayıfta yer alan Tüm ürünler yazımızda belirttiğimiz gibi kendi üretimimizdir. Ve tamamen doğal kaliteli ürünlerdir.

...

Üye Giriş


Şifremi Unuttum
Üye Ol
Whatsapp ile İletişime Geç